Środa inna niż zwykle

Środa inna niż zwykle

Już jutro wyjątkowy dzień – 8 marca mianowany Dniem Kobiet! Jeśli ta data umknęła Waszej uwadze, bądź nie macie pomysłu jak spędzić ten szczególny dzień kilka propozycji LAST MINUTE podrzuci wam Akademia B&K! Święto kobiet celebrowane jest już od dawien dawna, przyglądając się, jak wyglądało to w ubiegłych latach zauważyliśmy kilka podstawowych faktów. Upominki w postaci rajstop rodem z PRL-u już nas nie satysfakcjonują, każda przedstawicielka płci pięknej uwielbia być rozpieszczana. W tym dniu wszystkie kobiety powinny zrobić coś tylko i wyłącznie dla siebie!

Po pierwsze wybierzmy w jaki sposób chcemy zapełnić sobie czas – aktywnie czy stawiamy na pełen relax: zakupy z przyjaciółką, wspólny obiad, szalona impreza w środku tygodnia? Czemu nie! Bądź coś klasycznego wspólna kosmetyczka, masaż bądź spa! W tym dniu powinnyśmy zadbać o siebie w każdym calu aby dopełnić wybraną stylizacje proponujemy zadbać również o swoją fryzurę. Wiele ciekawych pomysłów znajdziecie na stronie internetowej Akademii Berendowicz & Kublin w zakładce galeria oraz na step4hair.com. Dla każdego coś dobrego – od eleganckiej stylizacji po powiew młodzieńczej wiosny. Dyrektorzy artystyczni Akademii B&K pragną aby każda kobieta błyszczała jak diament. Zainspiruj się do zmiany. Pamiętaj, nic tak nie poprawia humoru kobiecie jak zakupy czy właśnie wizyta u fryzjera. Eksperci Akademii B&K doradzają…

 

Sauna nie tylko dla ciała – Zafunduj ją również Twoim włosom pod okiem fryzjera
i profesjonalnego sprzętu Takara Belmont nadasz swoim włosom nowego blasku.

Dla wygodnych i wolących spędzić Dzień Kobiet w zaciszu domowego ogniska proponujemy domowe rytuały pielęgnacyjne. Zapewnij sobie relax sama bądź z przyjaciółką. Idealnym dopełnieniem w tej kwestii będzie rytuał NASHI ARGAN, przepiękny zapach wprowadzi Was w idealny nastrój, a sam efekt z pewnością zadziwi.

Mogą ci się również spodobać